Висотні роботи

висотні роботи

Підтримання чистоти й прибирання необхідні не лише всередині будинку – надзвичайно важливо підтримувати її і ззовні. Чисті вікна, фасади, вітрини й вивіски – це частина іміджу фірми, її візитна картка й лице. Адже що перше бачить клієнт, коли приходить? Саме вивіску чи вітрину, а якщо вони забруднені – складається не досить гарне враження.

На зовнішніх покриттях з’являється досить велика кількість забруднень, і не лише водні розводи, наліт чи пил. Такі забруднення не лише естетично неприємні, а й ведуть до псування техніки та меблів. Тому досить важливим є підтримання чистоти ззовні, і саме з цим впорається «Ново Клінінг».

 

висотне миття вікон

Висотні роботи й послуги з миття вивісок та вітрин

Компанія пропонує послуги не лише із миття будь-яких вікон , але й висотні робіти з професійного очищення від забруднень. Миття вікон чи вітрин, якщо доступ із землі відсутній, проводиться методом так званого промислового альпінізму – досвідчені висотники за допомогою тросів, спеціальних кріплень й підйомників спускаються  із даху чи підіймаються з землі, та проводять оперативне й якісне очищення всіх поверхонь. Завдяки використанню таких кріплень спеціалісти компанії «Ново Клінінг» отримують доступ не лише до найбільш важкодоступних місць, але й можуть очистити досить великі площі зовнішніх дзеркальних поверхонь всіх типів.

Довіривши миття вікон саме нам, ви отримаєте якісні послуги з використанням високоякісних миючих засобів. А також швидку злагоджену роботу, короткі терміни виконання навіть найважчих робіт та високу якість послуги. А при замовленні послуг на довготривалий термін компанія обов’язково надасть знижку.

Наша команда має: необхідне устаткування, технічні засоби та спеціальні дозволи на професійне надання висотних робіт. Ми надаємо послуги з висотного миття практично щодня. Саме тому кожен із наших професіоналів має великий досвід в виконанні висотного миття вікон. І з легкістю впорається навіть  з найважчою роботою якісно й швидко.

Переваги роботи із «Ново Клінінг»

висотні роботи

Серед переваг співпраці із нами не лише використання професійної техніки та якісної хімії. . Компанія забезпечує кожному своєму клієнту:

 

 

 

 • швидкість, якість й оперативність виконання висотних робіт;
 • лояльність в ставленні до клієнта й безкоштовну оцінку об’ємів роботи;
 • гарантоване видалення не лише бруду, а й всіх видів відкладень й розводів, цвілі та грибку;
 • комплексні роботи із миття будь-яких поверхонь на будь-якій висоті – фасадів, вивісок, вітрин чи вікон;
 • команда прибуває в назначений час й швидко виконує  роботу під контролем менеджера;
 • хімія, яка використовується  впорається із всіма забрудненнями – вона не залишає розводів, їдкого чи неприємного запаху;
 • команда має власні технічні засоби для виконання робіт – підйомники, кріплення, троси, устаткування й інше спеціальне спорядження;
 • кожен із спеціалістів пройшов ретельну підготовку та має відповідний дозвіл на виконання висотних робіт!

Етапи роботи

висотні роботи

Висотне миття вікон включає не лише чищення дзеркальних поверхонь, а й видалення забруднень із рам та підвіконь.

Далі, спеціаліст проводить таку роботу:

 • первинна волога очистка скла від бруду;
 • миття із використанням спеціальних хімічних засобів для видалення забруднень, накопичень чи осаду;
 • розведення спеціального розчину – він наноситься на деякий час, аби можна було видалити забруднення без великої фізичної сили;
 • далі цей розчин стягується із допомогою спеціального гумового скребка, залишки забираються мікрофібровими серветками;
 • при бажанні клієнта спеціаліст наносить спеціальне захисне покриття – брудовідштовхуючий засіб (а ще він відлякує комах та надає красивий відблиск поверхні);
 • сушка вікон.

Робота виконується  одноразово чи на постійній, періодичній основі. Також можна замовити послугу із висотного миття вікон після будівництва чи ремонту – це забезпечить не лише якісне очищення поверхні, а й знищення залишків будь-яких будівельних матеріалів.

Із нами миття вікон стане легким та швидким. Із компанією «Ново Клінінг» ваші вікна, вітрини й вивіски будуть не лише чистими, а й привабливими. Все що для цього потрібно – це зателефонувати менеджеру та узгодити всі деталі!