Про нас

Виникла проблема – потрібно навести чистоту в квартирі, а часу не надто багато? Плануєте генеральне прибирання, але не знаєте як впоратись з усіма об’ємами роботи? Потрібно прибрати складське приміщення, а рук не вистачає? Погодьтесь, подібні ситуації виникають практично у кожного, незалежно чи це домогосподарка, чи менеджер компанії чи навіть її власник. А якщо необхідно прибрати цілий офіс або величезне громадське приміщення? Подібна проблема має вирішення, і саме його пропонує клінінгова компанія «Ново Клінінг».

Клінінгова компанія – чому варто обирати її послуги?

«Мій дім – моя фортеця», але погодьтеся свою фортецю необхідно тримати у чистоті. Необхідність в прибиранні – це основа нашого життя, входить в список тих завдань, які потрібно вирішувати хоча б раз у тиждень. Тобто, вона є постійною. Тому, для того, аби економити власний час та кошти, варто звернутись саме за професійною допомогою команди, яка щоденно займається вирішенням питань прибирання.

Чому варто обрати саме клінінгову компанію?
  • Команда компанії займається прибираннями щодня, щотижня, щомісяця… загалом – постійно.
  • Досвід – головний плюс роботи команди, адже система прибирання налагоджена, а отже, займає найменше часу.
  • Економія часу й коштів – ефективний й швидкий результат.
  • Компанія пропонує послуги не лише з домашнього прибирання, а й офісного, дачного, прибирання котеджів чи навіть післяремонтне прибирання.
  • Миття вікон та вивісок тепер не проблема, «Ново Клінінг» надає також послуги з висотних робіт.
  • Висока кваліфікація персоналу (усі висотники мають спеціальні дозволи та спорядження на проведення даних робіт).
  • Використання найновітнішої техніки й устаткування, сучасні методи роботи (миття, видалення плям всіх типів з різних поверхонь), якісні миючі засоби.
  • Безкоштовна оцінка обсягу робіт!
  • Оплата лише після виконання замовлення й перевірки результатів клієнтом або нашим менеджером.
Ми займаємось практично всіма видами прибирань.

Потрібно вимити домашні меблі та видалити давні забруднення на ковроліні чи іншому покритті – без проблем! Зробимо все швидко та якісно.
      Вирішили навести лад у великому офісі або плануєте це робити постійно? Не лише допоможемо, а й надамо вигідну знижку!

Потрібно відмити салон машин? І це ми можемо зробити.

Проведемо генеральне прибирання та виніс (чи навіть вивіз) будівельного сміття після ремонту.

Команда «Ново Клінінг» допоможе начисто відмити не лише вікна, а й вивіски, вітрини, фасади – і все це на будь-якій висоті! Лише у нас є професійні висотники з відповідним спорядженям та дозволом.

Кожен наш клієнт – це особистість, і ми завжди орієнтуємось саме на його потреби. Лояльність, уважність та якісний сервіс – це основа роботи нашої компанії. Кожне замовлення контролюється менеджером, і лише після перевірки оплачується.

Всі наші  робітники проходять ретельну перевірку знання своєї справи та працюють в компанії на постійній основі, а це гарантія якості та порядності.

«Ново Клінінг» працює за новітніми стандартами та орієнтується на досвід кращих клінінгових компаній, ми гарантуємо, що прибирання буде якісним, зручним та швидким. Ми любимо нашу роботу та завжди виконуємо її із задоволенням.

Телефонуйте за вказаним на сайті номером та отримуйте всю необхідну додаткову інформацію зараз!