Прибирання після ремонту

Мабуть, немає нічого гіршого, аніж прибирання після ремонту квартири чи іншого приміщення.  І справа не лише в значній кількості забруднень та просто нереально великому шару пилу, який невідомо звідки виникає практично на усіх поверхнях. Необхідно також зібрати значну кількість сміття, винести його, а ще підготувати всі приміщення до прямого вжитку. Загалом, обсяг роботи досить великий, а це потребує значних затрат часу, енергії, сил й, зазвичай, значних коштів. Проте, полегшити цей нелегкий процес, все ж, можливо – варто лише звернутись за допомогою до компанії «Ново Клінінг».

Спеціалісти компанії не лише впораються із незначними забрудненнями чи пилом, але й вимиють та відполірують всі металеві, дзеркальні й скляні поверхні, підготують й відчистять меблі, приведуть до ладу сантехніку й кухню. Ну і, звичайно ж, вивезуть усе сміття!

Прибирання після ремонту 

Переваги прибирання після ремонту із «Ново Клінінг»

Післяремонтне прибирання включає в себе професійне й повноцінне миття вікон, а також інші додаткові послуги. Використовується найякісніші матеріали для обробки й очистки всіх поверхонь та спеціальні технічні засоби.

Переваги прибирання з «Ново Клініг»:

 • професійно підібраний персонал із відточеною системою клінінгу та всіма необхідними дозволами;
 • використання спеціалізованих засобів;
 • фіксовані ціни та прозора система оплати – ніяких передплат;
 • безкоштовна оцінка обсягу робіт;
 • вивезення сміття після ремонту;
 • миття вікон, всіх поверхонь, м’яких меблів та хімчистка – все включено в список послуг;
 • дезінфекція всіх поверхонь (із використанням пароочисника).

Компанія «Ново Клінінг» допоможе прибрати кожен метр від усіх типів забруднень, включно із стінами та вікнами, витративши при цьому мінімальну кількість часу. Команда звільнить вас від ремонтного сміття й мотлоху, допоможе очистити все приміщення з допомогою якісної еко-хімії (видаляє навіть стійкі забруднення після ремонту й будівельних матеріалів). Ми надаємо послуги з післяремонтного прибирання досить часто, тому дійсно допоможемо зробити це якісно, адже маємо досить великий досвід та налагоджену систему прибирання.

Прибирання після ремонту

Як проходить прибирання?

Все прибирання ділиться на кілька етапів. На першому проводиться суха очистка з допомогою пилососу та видалення пилу й матеріалів після ремонту з підлоги, стін, дзеркал, вікон та техніки. Далі проводиться миття вікон й санвузла. На наступному етапі починається глибоке очищення меблів та предметів інтер’єру, видалення стійких плям і подальший захист. Ну і, зрозуміло, вологе прибирання.

Які роботи будуть безпосередньо виконані?
 1. Зібране та вивезене сміття.
 2. Очищення всіх поверхонь від слідів клею, фарби, шпаклівки чи інших забруднень.
 3. Миття вікон, підвіконників.
 4. Видалення пилу. Очищення декоративних елементів, світильників, плінтусів, труб та батарей. На цьому етапі також очищаються вимикачі, розетки та інші дрібні деталі інтер’єру.
 5. Вологе прибирання підлоги.
 6. Очищення м’яких меблів та техніки від будь-яких типів забруднень. Хімчистка ковроліну чи килимів, матраців, диванів та крісел.
 7. Вимиваються та поліруються усі дзеркальні й скляні поверхні.
 8. Прибирання ванної кімнати, санвузла, кухні, кімнат.
Як замовити послугу?

Звертайтесь за вказаним телефоном та узгоджуйте деталі із менеджером. Далі проводиться безкоштовна оцінка всіх об’ємів робіт. Ця послуга є абсолютно безкоштовною!

Плануєте ремонт? Обов’язково включіть в список обов’язкових справ виклик клінінгової компанії «Ново Клінінг». Наша команда допоможе навести чистоту швидко, якісно й недорого, та впорається навіть із найскладнішими завданнями.