Комерційне офісне прибирання

Комерційне офісне прибирання включає в себе – підтримання чистоти в офісах або ж інших комерційних приміщеннях. По-перше чистота в цехах, виробництвах, складських приміщеннях  – це вимога, яка ставиться перед керівником. А по друге це також працездатність усього штату, здоров’я й продуктивність команди та гарний настрій. Окрім того це покращює бажання кожного співробітника щодня йти на роботу й виконувати свої обов’язки. Це фактично обличчя підприємства й успішність будь-якої справи, а доглянуті кімнати – здоров’я всього бізнесу.

Підтримання чистоти в усіх цих приміщеннях  не тільки санітарна й гігієнічна вимога, а й життєва необхідність.І, зрозуміло, що, аби все знаходилось в чистоті завжди, потрібно скористатись допомогою фірми чи компанії. Тому, кращим варіантом буде звернутись за послугами «Ново Клінінг».

Що пропонує компанія «Ново Клінінг»

Компанія уже довгий час працює на ринку та пропонує досить різноманітний спектр послуг із прибирання, в тому числі в офісних та інших комерційних приміщеннях. Ви можете домовитись із менеджером та замовити одноразове прибирання, наприклад генеральне, або ж підписати договір на надання послуг постійного характеру.

В стандартне прибирання входять послуги із сухого та вологого прибирання приміщень, туалетів, кухонь (якщо такі є). Детальніше ви можете все обговорити напряму із менеджером, який буде оцінювати обсяги роботи.

Всього за кілька годин команда досвідчених працівників наведе лад у всіх приміщеннях.

Контрактне прибирання

Такий вид прибирання ви можете замовити для будь-якого офісу, магазину, супермаркету, комерційних чи виробничих приміщень великих й малих площ. Це оптимальне рішення для підтримання чистоти у великому офісі чи фірмі. Ви можете підписати договір на прибирання приміщень щотижня, або ж кілька разів на тиждень із виконанням певних видів робіт.

Що входить у перелік робіт клінінгу постійного характеру?

  • збір сміття та його пакування, заміна сміттєвих пакетів;
  • чистка й дезінфекція туалетів із використанням активних та якісних хімічних засобів;
  • прибирання кухонного приміщення чи кутка, якщо такі є;
  • видалення пилу з усіх поверхонь;
  • миття батарей та труб, протирання вимикачів й розеток від пилу;
  • чистка м’яких меблів та їх обробка спеціальними засобами;
  • обробка поліролем усіх дерев’яних поверхонь та декоративних елементів, полірування й миття дзеркальних поверхонь;
  • миття вікон – надається також послуга висотних робіт при потребі (можна домовитись із менеджером);
  • миття й чищення покриття підлоги (плитка, ковролін, лінолеум та інші – для всіх є спеціальні засоби).

Як все відбувається

Для того, аби замовити послугу з прибирання офісного чи іншого приміщення, необхідно, перш за все, зателефонувати або зв’язатись іншим зручним способом із менеджером компанії «Ново Клінінг». Першим чином обумовлюються всі деталі та надається вся необхідна інформація. Після цього на місце виїжджає працівник, який оцінює всі об’єми та терміни роботи. Ця послуга є безкоштовною!

Надалі підписується договір про надання послуг та проводиться сам процес прибирання. Команда прибуває на місце та виконує всі типи замовлених робіт – вчасно, швидко й якісно. Після цього обов’язково проводиться оцінка – вами особисто чи менеджером компанії. І лише опісля ви оплачуєте послуги.

Чому прибирання із «Ново Клінінг» є вигідним?

Використання клінінгових послуг компанії «Ново Клінінг» дозволяє не лише скорочувати витрати часу, а й коштів вашої компанії. Періодичне прибирання із використанням сучасних методів чистки дозволяє не тільки підтримувати чистоту й відповідати всім санітарним нормам, а й продовжити термін служби офісних меблів, покриття, заощадити на проведенні косметичного ремонту офісу. Саме це дозволить підвищувати прибуток фірми. Також використання послуг нашої компанії дозволяє перекласти відповідальність з організації роботи прибирань приміщень.

А ще не потрібно буде наймати на постійну роботу в штат додаткових працівників, що також дозволить заощадити кошти й отримати якісні результати прибирання. Адже компанія особисто контролює придбання й використання всіх необхідних миючих засобів та устаткування. Також ви можете вибрати найбільш зручний для вас графік прибирань – щоденний на певну годину, комплексне обслуговування, генеральне прибирання.

Компанія «Ново Клінінг» також пропонує клієнтам послугу прибирання офісів й приміщень після проведення ремонтних робіт – все сміття після будь-якого типу роботи не лише попакують й вивезуть, але й наведуть лад, так, що аж все блищатиме та сяятиме чистотою. І все це за найвигіднішими цінами та в зручний для вас час (працюємо цілодобово).

Для того, аби замовити послуги клінінгу потрібно просто звернутись за вказаними телефонами. Ми уже чекаємо вашого дзвінка, та готові допомогти у будь-якій ситуації, навіть найскладнішій!